Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki
To hasło częściowo lub w całości napisano w języku angielskim. Jeśli możesz, przetłumacz je.

W grze Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Rzemiosło

By stworzyć przedmiot, musisz mieć schemat opisujący jak go wykonać oraz potrzebne składniki rzemieślnicze zawarte w diagramie. Przedmioty mogą być wykonane tylko przy pomocy [[Rzemieślnik]rzemieślnika], który będzie oczekiwał zapłaty za swoją pracę. Rzemieślników można znaleźć w miastach i wioskach, zwłaszcza w ich centralnych sekcjach, wśród innych handlarzy. Nie zapomnij im zapłacić - Wykonują kawał dobrej roboty!

  • Schematy mogą być kupione od kupców, choć można je znaleźć lying about for the taking.
  • Składniki rzemieślnicze mogą być kupione od kupców, bądź znalezione w poszczególnych lokacjach. Gdy zdobędziesz schemat i odpowiednie składniki rzemieślnicze z listy, znajdź kowala/płatnerza.

W grze Wiedźmin 3: Dziki Gon

Kowal Płatnerz

Broń można wytwarzać tylko u kowala, a elementy pancerza u płatnerza. Znaczniki rzemieślników pojawiają się na mapie i minimapie.