Rzemiosło

To hasło częściowo lub w całości napisano w języku angielskim. Jeśli możesz, przetłumacz je.

Tw2 icon craft.png
Rzemiosło

By stworzyć przedmiot, musisz mieć schemat opisujący jak go wykonać oraz potrzebne składniki rzemieślnicze zawarte w diagramie. Przedmioty mogą być wykonane tylko przy pomocy [[Rzemieślnik]rzemieślnika], który będzie oczekiwał zapłaty za swoją pracę. Rzemieślników można znaleźć w miastach i wioskach, zwłaszcza w ich centralnych sekcjach, wśród innych handlarzy. Nie zapomnij im zapłacić - Wykonują kawał dobrej roboty!

  • Schematy mogą być kupione od kupców, choć można je znaleźć lying about for the taking.
  • Składniki rzemieślnicze mogą być kupione od kupców, bądź znalezione w poszczególnych lokacjach. Gdy zdobędziesz schemat i odpowiednie składniki rzemieślnicze z listy, znajdź kowala/płatnerza.

Tw3 icon blacksmith.svg Tw3 icon armorer.svg

Broń można wytwarzać tylko u kowala, a elementy pancerza u płatnerza. Znaczniki rzemieślników pojawiają się na mapie i minimapie.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC BY-SA 3.0, o ile nie zaznaczono inaczej.
Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ