Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki

G SS Schirrú.jpg

Schirrú - Półelf, zabójca Codringhera i Fenna w Dorian. Miał kontrakt ze Straggenem na zabicie Geralta. Wysoki, ciemnowłosy (długie włosy związane na karku). Ma duże zielono-żółte oczy jak u kota, w kształcie migdałów. Służył Vilgefortzowi. Ginie spalony w Wiklinowej Babie.

Dane z książek Sapkowskiego

Czym mogę służyć wielmożnym panom?
- Niczym - powiedział jeden z osobników, wysoki półelf. - Skoro jegomości nie ma, zostawimy tylko list i wiadomość. Oto list. (...)
- Oto wiadomość i pozdrowienia od Rience'a - zasyczał wysoki półelf, silnie rwąc sztylet ku górze i patrosząc adwokata jak rybę. - Idź do piekła, Codringher. Prościutko do piekła. (...)
Półelf kopnął arbalet, usuwając go z zasięgu Fenna. Nie zwracając uwagi na usiłującego pełzać kalekę, szybko przeglądał leżące na pulpicie dokumenty.


Czas pogardy, str. 154-155

Ciekawostki

  • Posiadał medalion Geralta , który przepadł gdy spalono Schirrú.

Galeria

Gwint