Smak zemsty

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
"Smak zemsty"
Tw-screenshot-javed.png
Szczegóły
Akt(y)
5
Lokacje
Dworzyszcze
Zleca
Foltest
Nagrody
15000 PD
Powiązane zadania
Pod płonącym niebem
Płomień, który oczyszcza
Płonąca nadzieja
ID
q5001_secrets

Głównym zadanie

Fazy

Trop

Muszę udać się do Starej Wyzimy, aby dopaść szefa Salamandry - tam wiodą wszystkie tropy. Muszę udać się do Starej Wyzimy, aby dopaść szefa Salamandry.

Salamandra

Foltest życzy sobie, abym ostatecznie rozwiązał sprawę Salamandry. Mam nadzieję, że król okaże się dobrym sprzymierzeńcem. Muszę załatwić sprawę Salamandry na polecenie samego króla.

Eksperyment

Według Kalksteina dziwne monstrum, które ubiłem, to wynik eksperymentów prowadzonych przez Salamandrę. Jak widać, wiedźmińskie tajemnice mogą zostać wykorzystane w przerażający sposób... Według żołnierzy mutant przybył od strony cmentarza na bagnach. Kryjówka Salamandry musi być gdzieś w tamtych okolicach. Kryjówka Salamandry powinna być w pobliżu cmentarza na bagnach.

Zoltan lub Zygfryd lub Shani

Opcja elfia Zoltan będzie się ukrywał razem z pozostałymi uchodźcami w jaskini druidów na bagnach. Ja muszę iść dalej. Muszę iść dalej. (3000 PD) lub
Opcja zakon Zygfryd przyłączył się do Wielkiego Mistrza i wrócił do Wyzimy. Ja muszę iść dalej. Muszę iść dalej. (3000 PD) lub
Opcja neutralna Shani ukryje się w jaskini druidów na bagnach i będzie pomagała uchodźcom. Ja muszę iść dalej. Muszę iść dalej. (3000 PD)

Wskazówka

Za pośrednictwem Velerada otrzymałem od króla wskazówkę dotyczącą Salamandry. Muszę udać się do Starego Dworzyszcza. Tam znajdę to, czego szukam. Muszę udać się do Starego Dworzyszcza. Tam znajdę to, czego szukam.

Śmierć de Wetta

De Wett poniósł karę za swoją zdradę. Teraz nic już nie stoi mi na przeszkodzie - mogę ruszyć do Starego Dworzyszcza, gdzie kryje się baza Salamandry. Czas ruszać do Starego Dworzyszcza, gdzie kryje się baza Salamandry.

Zmutowana Rayla

Spotkałem Raylę. Została poddana mutacjom, co chyba mocno wpłynęło na jej psychikę. Niestety, muszę ją zabić - nie pozostawiła mi wyboru. Muszę zabić Raylę - nie pozostawiła mi wyboru.

Śmierć Rayli

Zabiłem Raylę, a przynajmniej to, co z niej zostało. Mam nadzieję, że jej dusza odnajdzie wreszcie spokój i nie będzie mnie więcej nawiedzać. Teraz muszę iść dalej - baza Salamandry na pewno jest niedaleko. Powinienem iść dalej, aby odnaleźć bazę Salamandry.

Blisko celu

W Starym Dworzyszczu natknąłem się na Salamandry i zmutowane ogary. Chyba jestem blisko celu. Chyba jestem blisko celu.

Wejście do katakumb

Opcja elfia Yaevinn pokaże mi wejście do katakumb. Muszę za nim iść. Muszę iść za Yaevinnem. (3000 PD) lub
Opcja zakon Zygfryd zna wejście do katakumb pod Starym Dworzyszczem i postanowił mi je pokazać. Muszę za nim iść. Muszę iść za Zygfrydem. (3000 PD) lub
Opcja neutralna Triss zna wejście do katakumb pod Starym Dworzyszczem i postanowiła mi je pokazać. Muszę za nią iść. Muszę iść za Triss. (3000 PD)

Poświęcenie

Opcja elfia Yaevinn postanowił zostać przy wejściu i odpierać ataki kolejnych wrogów. Mnie zaś niemal zmusił do zejścia na dół. Muszę się pośpieszyć, żeby jego poświęcenie nie poszło na marne. Muszę zejść na dół i rozprawić się z Salamandrą. lub
Opcja zakon Zygfryd postanowił zostać przy wejściu i odpierać ataki kolejnych wrogów. Mnie zaś niemal zmusił do zejścia na dół. Muszę się pośpieszyć, żeby jego poświęcenie nie poszło na marne. Muszę zejść na dół i rozprawić się z Salamandrą. lub
Opcja neutralna Triss postanowiła zostać przy wejściu i odpierać ataki kolejnych wrogów. Mnie zaś niemal zmusiła do zejścia na dół. Muszę się pośpieszyć, żeby jej poświęcenie nie poszło na marne. Muszę zejść na dół i rozprawić się z Salamandrą.

Kościej

Zabiłem kościeja, jednego z najstraszliwszych potworów, z jakimi miałem do czynienia. Muszę iść dalej, znaleźć przywódcę Salamandry. Muszę iść dalej, znaleźć przywódcę Salamandry.

Azar Javed zabity

Zabiłem Azara Javeda, przywódcę Salamandry. W ten sposób urwałem łeb hydrze, a sekretna organizacja przeszła do historii. Muszę przeszukać katakumby i odnaleźć wiedźmińskie tajemnice. Muszę dokładnie przeszukać laboratorium. (3000 PD)

Król

Płyniemy do Wyzimy, aby ostrzec króla i wymierzyć sprawiedliwość Wielkiemu Mistrzowi. Płyniemy do Wyzimy.

Łódź

Opcja elfia Nie udało mi się odnaleźć wiedźmińskich tajemnic, ale to jeszcze nie koniec. Mam zamiar ostrzec króla przed Wielkim Mistrzem. Przywódca Zakonu może mieć przy sobie wykradzione sekrety. Yaevinn załatwił transport do Wyzimy Klasztornej. Mamy spotkać się na przystani, gdzie czeka na nas łódź. Muszę ostrzec króla. Na przystani czeka na mnie Yaevinn i łódź do Wyzimy. (6000 PD) lub
Opcja zakon Nie udało mi się odnaleźć wiedźmińskich tajemnic, ale to jeszcze nie koniec. Mam zamiar ostrzec króla przed Wielkim Mistrzem. Przywódca Zakonu może mieć przy sobie wykradzione sekrety. Zygfryd załatwił transport do Wyzimy Klasztornej. Mamy spotkać się na przystani, gdzie czeka na nas łódź. Muszę ostrzec króla. Na przystani czeka na mnie Zygfryd i łódź do Wyzimy. (6000 PD) lub
Opcja neutralna Nie udało mi się odnaleźć wiedźmińskich tajemnic, ale to jeszcze nie koniec. Mam zamiar ostrzec króla przed Wielkim Mistrzem. Przywódca Zakonu może mieć przy sobie wykradzione sekrety. Triss załatwiła transport do Wyzimy Klasztornej. Mamy spotkać się na przystani, gdzie czeka na nas łódź. Muszę ostrzec króla. Na przystani czeka na mnie Triss i łódź do Wyzimy. (6000 PD)

Wideo