Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki
Sprzedawca relikwii

Sprzedawca relikwii - sklepikarz w Obozie Kaedwen.

Zadania

Dziennik

Interes, jak mawiał pewien niziołek, musi się kręcić, a rozkręcić można go niemal na wszystkim. Na jarmarkach, festynach i w wojskowych obozach cudowne amulety, czapki-niewidki i świńskie sceny rzeźbione w cedrowym drewnie zawsze dobrze się sprzedawały. Korzystając z popularności kultu Sabriny, pewien przedsiębiorczy człek rozpoczął sprzedaż relikwii pochodzących z miejsca jej kaźni. Przed bitwą popyt na talizmany ochronne zawsze rośnie, tak więc osobnik ów nie narzekał na brak klienteli.
Wprawdzie gwoździe, które sprzedawał, były nowe, a ich ilość wystarczyłaby do przybicia wszystkich uczestników zjazdu na Thanedd, ale kto by zwracał uwagę na takie szczegóły, jeśli zadowoleni byli zarówno klienci, jak i sprzedawca?

Galeria

W grze Wiedźmin 2: Zabójcy Królów