Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki
"Strażnik"
Scenes Golem.jpg
Szczegóły
Akt(y)
2
Lokacje
Bagna
Zleca
Vaska
Nagrody
Sefira Neh'tza + serce golema + 2500 PD
Powiązane zadania
Niezwykłe wino
Obeliski
Tajemnicza wieża
ID
q2008_towsent

Głównym zadanie

Solucja

Karta taroto – Wieża Odgromnik

Fazy

Karta tarota

Vaska opowiedziała mi historię wieży. Aby ją otworzyć, muszę wykorzystać kartę tarota, na której znajdują się instrukcje, jak pokonać strażnika budowli, czyli golema. Muszę omówić to z Kalksteinem.

Odgromnik

Aby obudzić golema, muszę jeszcze załatwić burzę z piorunami i odgromnik. Łatwizna. Na początek powinienem rozejrzeć się za jakimś rzemieślnikiem - burza bez odgromnika i tak do niczego się nie przyda. Muszę znaleźć rzemieślnika, który zrobi dla mnie odgromnik.

Pieniądze dla krasnoluda lub Pieniądze dla płatnerza

Opcja elfia Krasnoludzki kowal żąda 50 orenów za odgromnik. Muszę dostarczyć mu pieniądze. Muszę dostarczyć 50 orenów krasnoludowi. (500 PD) lub
Opcja zakon Płatnerz Zakonu wykona odgromnik za 70 orenów. Muszę dostarczyć mu pieniądze. Muszę dostarczyć 70 orenów płatnerzowi. (500 PD)

Burza

Opcja elfia Kupiłem odgromnik od kowala. Teraz muszę znaleźć jakiś sposób na wywołanie burzy na bagnach. Sądzę, że najlepszymi ekspertami od pogody są druidzi. Muszę się udać do druidów na bagnach i poszukać sposobu na wywołanie burzy. (–50 oreny) lub
Opcja zakon Kupiłem odgromnik od kowala. Teraz muszę znaleźć jakiś sposób na wywołanie burzy na bagnach. Sądzę, że najlepszymi ekspertami od pogody są druidzi. Muszę się udać do druidów na bagnach i poszukać sposobu na wywołanie burzy. (–70 oreny)

Druidzi

Druidzi kontrolują siły natury, więc powinni być w stanie przywołać burzę, choć nie podejrzewam, żeby chcieli to zrobić za darmo. Poproszę druidów o przywołanie burzy.

Pieniądze dla druidów

Druidzi mogą wywołać dla mnie burzę, ale chcą za to 500 orenów. Albo dostarczę kapłanom tę sumę, albo zaczekam na naturalną burzę. Muszę zapłacić druidom 500 orenów za burzę.

Tip: This part and the next can be avoided by simply inserting the metal rod while it is raining, even just slightly, and the normal cutscene will play, saving you 500 oreny.

Golem

Zapłaciłem druidom. Mam nadzieję, że burza będzie godna swojej ceny. Muszę teraz odnaleźć golema i umieścić w jego dłoni odgromnik, a następnie czekać na piorun. Muszę włożyć golemowi w rękę odgromnik. (–500 oreny)

Przebudzenie golema

Golem się przebudził. Muszę go pokonać, aby uzyskać dostęp do wieży i zdobyć sefirę. Muszę pokonać golema.

Sefira

Pokonałem golema. Muszę wyjąć z niego sefirę. Muszę wyjąć sefirę z golema. (2000 PD)

Sefira

Zdobyłem sefirę ukrytą w golemie, choć wymagało to sporo zachodu. Pokonałem strażnika wieży.

Wideo