System Walki

  • W grze występuje sześć stylów walki (po 3 na każdą broń – stalową bądź srebrną): silny, szybki oraz grupowy.
  • Każdy z tych stylów wygląda inaczej i zupełnie różnie sprawdza się przeciwko zmiennym przeciwnikom. Weźmy np. styl silny srebrnym mieczem, świetnym na stwory. Najlepiej działa on przeciw olbrzymim, wytrzymałym stworom, takim jak wilkołaki, demony i inne tego typu ścierwo.
  • Technika grupowa jest natomiast genialna, gdy walczymy z hordą mniejszych i słabszych potworów jak ghule czy topielce.
  • Na każdy z trybów walki będzie przypadać 5 ciosów, które rzecz jasna możemy wykupić za punkty doświadczenia. Ciosy te będziemy mogli łączyć w combosy po zaledwie jednym kliknięciu myszką w odpowiednim momencie.
  • Nie można nie wspomnieć, że większości „trudniejszych” przeciwników nie będziemy w stanie pokonać inaczej jak tylko sposobem. Rozwiązanie niekiedy upierdliwe, ale też zmuszające do myślenia.

(skopiowane z gry.wp.pl - do zredagowania)

Game Icon Strong unlit.png Styl Silny

Tutorial combat styles strong style.png
Styl Silny
Styl Silny – Jeśli walczysz z twardym przeciwnikiem, zmień styl walki na Silny, klikając LPM ikonę wilka lub wciskając klawisz ActionKey: StrongStyle

Wskazówka: pamiętaj, aby zawsze stosować Silny styl walki, gdy twój przeciwnik jest potężnie zbudowany lub opancerzony. Walcząc tym stylem zadasz wrogowi więcej obrażeń i łatwiej pokonasz twardych wrogów.

Game Icon Fast style unlit.png Styl Szybki

Tutorial combat styles fast style.png
Styl Szybki
Styl Szybki – Jeśli walczysz ze zwinnym przeciwnikiem, zmień styl walki na Szybki, klikając LPM ikonę kota lub wciskając klawisz ActionKey: FastStyle

Wskazówka: pamiętaj, aby zawsze stosować Szybki styl walki, gdy twój przeciwnik jest zwinny. Wróg nie będzie w stanie skutecznie unikać twoich ciosów.

Game Icon Group selected.png Styl Grupowy

Tutorial combat styles group style.png
Styl Grupowy
Styl Grupowy – Styl Grupowy jest najskuteczniejszy przeciwko grupom słabszych przeciwników. Aby przełączyć się na ten styl, kliknij LPM ikonę gryfa lub wciśnij klawisz ActionKey: GroupStyle
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC BY-SA 3.0, o ile nie zaznaczono inaczej.
Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ