Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki
"Szczur"
Places Haunted house.png
Szczegóły
Akt(y)
2
Lokacje
Miś Kudłacz
Zleca
Coleman
Nagrody
600 oreny + 2500 PD
Powiązane zadania
Niezwykłe wino
Nocni goście
Podejrzany: Vincent Meis
ID
q2116_rat

Zadanie poboczny

Fazy

Coleman

Nawiedzony dom

Obiecałem Colemanowi, że sprawdzę, co dzieje się w tzw. „nawiedzonym domu". Muszę się tam rozejrzeć. Jeśli rzeczywiście istnieje zagrożenie, powinienem je wyeliminować. Muszę udać się do nawiedzonego domu i sprawdzić, czy rzeczywiście istnieje zagrożenie. Jeśli tak, powinienem je wyeliminować.

Duchy

Niezwykłe. To faktycznie były duchy. No cóż, powinienem wrócić do Colemana po zapłatę. Czas wrócić do Colemana po zapłatę. (500 PD)

Grobla

Coleman zniknął. Na szczęście zasięgnąłem języka u barmana, który twierdzi, że Coleman często bywa na grobli - przestrzegł mnie jednak przed robieniem z nim interesów. Mam później wrócić do karczmarza i opowiedzieć o poczynaniach Colemana. Muszę iść na groblę, aby spotkać Colemana.

Kapuś

Spotkałem Colemana na pomoście. Okazało się, że tak naprawdę pracuje dla Vincenta jako kapuś. To cenna informacja... Muszę iść do karczmarza, który na pewno chętnie zapłaci za donos. Tylko czy na pewno chcę wydać Colemana? Jeśli chcę wydać Colemana, muszę iść do karczmarza. (100 oreny + 500 PD)

Decyzja

Sprawa Colemana załatwiona. Sprawa Colemana załatwiona. (1500 PD)

Donos lub Zachowana tajemnica

Not so nice path: Coleman już na nikogo nie doniesie. Wydałem go karczmarzowi, który pracuje dla Baraniny. Wydałem Colemana karczmarzowi, który pracuje dla Baraniny. (500 oreny), lub
Nice guy path: Tajemnica Colemana jest bezpieczna. Vincent powinien to docenić. Nie wydałem Colemana. Vincent powinien to docenić.