Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki

Notice outside the Karczma na Rozstajach

Szukam przewodnika
Tw3 notice board note 2.png
Ogłoszenie znalezione na tablicy ogłoszeń
Opis
Kategoria
Zwykły przedmiot
Źródło
Tablica ogłoszeń by the Karczma na Rozstajach

Zawartość

Szukam przewodnika, co na drugą stronę Pontaru mnie z rodziną przeprowadzi. Jest nas pięcioro, ja, żona i trójka dzieci, najmłodsze ma dwa lata, ale spokojne, nie krzyczy, żołnierzom nie wyda. Bogaty nie jestem, ale co tylko mam, to dam, a jak trzeba, to długi jeszcze zaciągnę i w służbę do kogo pójdę. Wszystko zrobię, byleby z Velen wyjechać. Pomóżcie, dobrzy ludzie.
– Radost

Notice in Wioska Francollarts

Szukam przewodnika
Tw3 notice board note 2.png
Ogłoszenie znalezione na tablicy ogłoszeń
Opis
Kategoria
Zwykły przedmiot
Źródło
Tablica ogłoszeń w Wioska Francollarts

Zawartość

Jako uczony Akademii Imperialnej od kilkunastu lat zajmuję się badaniem pradawnej kultury elfiej. Temat mojej obecnej pracy brzmi: „Wpływ architektury starożytnych elfów na budowle ludzkie”. Zdaję sobie sprawę, że rejony Lasów Karoberty zostały zaklasyfikowane przez Gwardię Książęcą, jako skrajnie niebezpieczne, ale dla prawdziwego naukowca najważniejsze są walory poznawcze, które cenimy sobie wyżej niż wszystko, z życiem włącznie. Dlatego właśnie poszukuję miejscowego myśliwego lub rycerza, który zgodzi się wystąpić w charakterze przewodnika i eskorty. Tylko poważne oferty.
Z poważaniem,
Johan Neskens