Thorak

Jurassic World: Dominion Dominates Fandom Wikis - The Loop

01:25
Tw2 journal Thorak.png
Thorak

Thorak - sklepikarz i kowal z Vergen.

Zadania

Dziennik

W krasnoludzkiej społeczności w Vergen od zawsze ważną personą był lokalny mistrz run. Wówczas tę funkcję pełnił Thorak, krasnolud, który kilka lat wcześniej przejął schedę po swym mistrzu, Baltimorze. Thorak prowadził swój warsztat wzorowo, zyskując sobie szacunek i uznanie pobratymców. Oferował usługi najwyższej jakości i jak każdy ambitny rzemieślnik, szukał sposobu na doskonalenie swych technik i umiejętności.
Jeśli Geralt daje Thorak notatki:
Thorak okazał się bardzo uczynnym krasnoludem, a po wyświadczeniu mu przysługi Geralt mógł liczyć na konkretne zniżki w jego warsztacie.
Jeśli Geralt odmawia Thorak notatki:
Dopiero gdy zginął z ręki Geralta okazało się, że to on stał za zniknięciem swego mistrza, Baltimora. Tak kończy się ta opowieść o zazdrości, która nawet uczciwego może popchnąć do zbrodni.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC BY-SA 3.0, o ile nie zaznaczono inaczej.
Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ