Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki

Til Echrade - jasnowłosy elf z oddziału Skellena, były zwiadowca gemmerskich Pacyfikatorów. Wybrany do oddziału miedzy innymi ze względu na swe obycie z magią, umiał się nią posługiwać.

Til Echrade odłączył się od oddziału Stefana Skellena niedługo przed walką z Ciri na zamarźniętym jeziorze Tarn Mira. Razem nim zdezerterowali również Joanna "Kenna" Selbourne, Andres Vierny i Dufficey Kriel. Ponosi śmierć, jednak nie jest ona opisana.

Dane z książek Sapkowskiego

Til Echrade, jasnowłosy elf, zwiadowca gemmerskich Pacyfikatorów. Rispat Le Pointe wachmistrz tej samej formacji. I następny Gemmerczyk: Cyprian Fripp Młodszy. Skellen był przy egzekucji Starszego. Obaj bracia słyną z sadystycznych skłonności.


Wieża Jaskółki, str. ??

Specjalnie życzyłem sobie [...] kilku takich którym nie obca jest magia. Którzy się nie zlękną ani czarów ani czarowników.

-Pamiętałem. Jest przecie Til Echrade. A oprócz niego, o, ta wysoka panna na paradnej kasztance, ta obok Chloe Stitz.


Wieża Jaskółki, str. 117

Boreas Mun węszył, Dacre Silfant i Ola Harsheim próbowali przekupstwa, Til Echrade elfiej magii, ja czujniłam i słuchałam myśli, ale nie na wiele się to zdało.


Wieża Jaskółki, str. 349

-To na nic, panie koroner [...] Nie próbujcie nawet. My nie jedziemy z wami. My zawracamy. My tego dosyć mamy. -My? - wrzasnął Dacre Silifant. - Kto, my? Co to, bunt? Skellen pochylił się w siodle, splunął na zmarzłą ziemię. Za Kenną stanęli Andres Vierny i Til Echrade, jasnowłosy elf.


Wieża Jaskółki, str. 408

Dufficey Kriel, Netatin Ceka, Chloe Stitz, Andres Vierny, Til Echrade... Żadne już nie żyje, prosze trybunału...


Wieża Jaskółki, str. 113