Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki
Uchacz

Uchacz - Rzemieślnik w Vergen i Loc Muinne.

Zadania

  • Zlecenie na harpie

Dziennik

Gówno, smród i szczury są nieodłącznym elementem każdego większego skupiska ludzi. Nie mogąc wyeliminować ze swego otoczenia dwóch pierwszych, starano się poradzić sobie z tym trzecim. Uchacz był vergeńskim szczurołapem, choć zastanawiające było, że w część pułapek, które sprzedawał, mógłby z powodzeniem złapać się wilk...
Zmiana branży wymagała również zmiany otoczenia: w tym celu Uchacz przystał do cyrkowej trupy i opuścił Vergen. Nadal jednak można było zaopatrzyć się u niego w kilka przydatnych rzeczy.
Będąc człowiekiem wszechstronnie utalentowanym, osobnik imieniem Uchacz parał się wieloma zawodami. Z czasów, gdy był szczurołapem w Vergen, posiadał w swej handlowej ofercie szeroki zestaw pułapek. Sam mawiał, że są miedzy innymi na gryzonie"."