Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki
Uma
Tw3 journal uma.png
Module
|- Informacje
Rasa
Człowiek (?)
Płeć
Mężczyzna
Kolor włosów
Szary
Kolor oczu
Niebieski

Dziennik

Bywa, że potrzeba czasu, aby elementy układanki złożyły się w całość. W pokracznej istocie, która przypłynęła na Skellige, Geralt rozpoznał karła z kasztelu Krwawego Barona. Przy okazji pierwszego spotkania wiedźmin nie zwrócił na niego większej uwagi – teraz jednak stało się jasne, że właśnie ten stwór jest kluczem do odnalezienia Cirilli.
Purtroppo, comunicare con Uma si dimostrò impossibile. Il nanetto deforme sembrava vivere in un suo mondo in miniatura. Tuttavia, Geralt sapeva che Uma era l'unico a possedere la chiave per trovare Ciri. Anche se dalle labbra serrate della creatura non si riusciva a ottenere alcuna informazione utile, ulteriori indagini avrebbero sicuramente portato alla soluzione di questo enigma.
Choć Yennefer i Vesemir byli zgodni, iż na Umę rzucono potężną klątwę, to nie mogli dojść do porozumienia, jak zabrać się do jej odczynienia. Doszło do ostrej wymiany zdań, w której Vesemir ogłosił, że zanim czarodziejka zacznie rzucać zaklęcia, wypróbuje jedną z tradycyjnych wiedźmińskich metod.

Pozostawało jedynie czekać.
Metoda, która zadziałała w przypadku słynnego zaklętego Łabędzia z Poviss, tym razem nie przyniosła przełomu. Vesemir potwierdził tylko podejrzenia, że ciało Umy jest magicznym więzieniem, kryjącym jakąś osobę.

Sposób Yennefer, choć nie dawał Umie wielkich szans na przeżycie, pozostawał teraz jedyną opcją na odczynienie klątwy.
Wynik rytuału przeszedł najśmielsze oczekiwania. Zaklętą osobą okazał się nie kto inny, jak znany wiedźminowi Avallac’h, potężny elfi czarodziej i Wiedzący.

Zadania

  • Tajemniczy pasażer łodzi
  • Najbrzydszy człowiek na świecie
  • Va faill, elaine

Galeria

Gwint