Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki
"Wdzięczność grabarza"
Places Cemetery Gates Temple.png
Szczegóły
Akt(y)
2
Lokacje
Klasztorna
Zleca
Grabarz
Nagrody
1500 PD
Powiązane zadania
Anatomia zbrodni
Podejrzany: Baranina
Podejrzany: Kalkstein
Podejrzany: Leuvaarden
Podejrzany: Talar
Podejrzany: Vincent Meis
Podejrzany: Vivaldi
Tajemnice Wyzimy
ID
q2130_gravedig

Zadania poboczne

Fazy

Pozwolenie

Ze słów grabarza wynika, że na cmentarzu mógłbym znaleźć ciekawe tropy. Muszę tylko zdobyć pozwolenie na wejście. Spróbuję u kogoś, kto ma kontakty w straży, albo wykupię długi grabarza od Talara. Żeby wejść na teren cmentarza, potrzebuję pozwolenia - załatwi mi je Talar albo straż miejska.

Talar lub Przepustka

Talk to Talar:

Talar

Jeśli powołam się na Talara, grabarz wpuści mnie na cmentarz. Mogę udać się do grabarza. lub

Talk to Vincent:

Przepustka

Dostałem od Vincenta przepustkę na cmentarz. Mogę udać się do grabarza.

Wejście na cmentarz

Talk to Talar: Grabarz był wdzięczny, że wykupiłem jego długi od Talara, i pozwolił mi wejść na cmentarz. Powinienem rozejrzeć się po krypcie. Powinienem rozejrzeć się po krypcie na cmentarzu. lub
Talk to Vincent: Grabarz zobaczył moją przepustkę i pozwolił mi wejść na cmentarz. Powinienem rozejrzeć się po krypcie. Powinienem rozejrzeć się po krypcie na cmentarzu.

Cmentarz otwarty

Brama cmentarna stoi otworem. Mam przeczucie, że będzie ciężko. Mogę już wejść na cmentarz.

Odkrycie

Znalazłem ciało Raymonda. Azar musiał go zabić i podszyć się pod detektywa. Że też nabrałem się na iluzję! Muszę powiedzieć o moim odkryciu grabarzowi - w końcu to jego cmentarz. Powinienem również oddać mu klucz. Muszę powiedzieć o moim odkryciu grabarzowi - i oddać mu klucz. (500 XP)

Ciało Raymonda

Znalazłem na cmentarzu ciało prawdziwego Raymonda. Opłaciło się przedzierać przez zastępy ghuli. Znalazłem na cmentarzu ciało prawdziwego Raymonda. (1000 XP)