Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki
Wieś Stegny
Tw3 byways.jpg
Opis
Typ
Wioska
Lokalizacja
na północ od przystań
Region
Tex Velen
Usługi
link= Szybka podróż

Stegny - mała, opustoszała wieś na południowym wschodzie Velen. Większość jej mieszkańców wyemigrowała na północ kontynentu bądź zmarła z powodu zarazy przyniesionej przez Nilfgaardczyków. Przedtem, miejscowi zajmowali się głównie produkcją cegieł, które słynęły z dobrej jakości.

We wsi nie znajdziemy żadnych kowali czy płatnerzy, jedynie wejście do jaskini w jednym z domów. Udając się ścieżką na północ, Geralt może odblokować opuszczone miejsce, gdzie znajdziemy kupca oraz przystań portową. Możemy także wykonać tam zadanie poboczne Tajemnica wsi Stegny w którym należy zejść do kompleksu jaskiń pod wsią.

Opis lokacji

Większość mieszkańców uciekła na północ lub zmarła z powodu zarazy. Wcześniej miejscowi parali się głównie produkcją cegieł, znanych z dobrej jakości.

Ważne postacie

Zadania

  • Zlecenie: Tajemnica wsi Stegny

Mapa

Witcher 3 Byways.jpg

Szybka podróżWioska