Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki
"Wolne elfy"
Scenes Elven gathering Act IV.png
Szczegóły
Akt(y)
4
Lokacje
Wioska Odmęty
Zleca
Biała Rayla
Nagrody
1000 PD
Powiązane zadania
Pod płonącym niebem
Płomień, który oczyszcza
Płonąca nadzieja
ID
q4004_elves

Głównym zadanie

Opis

Fasy

Do wioski

Rayla przybyla tutaj na czele zakonników w pogoni za kilkoma Wiewiórkami. Zdaje sie, ze uciekinierzy razem z miejscowymi elfami wzieli w wiosce zakladników. Musze sie tam udac i porozmawiac z Toruviel. Ciekawe, ile warte jest slowo Rayli? Obiecala na razie wstrzymac atak. Musze udac sie do wioski i porozmawiac z Toruviel.

Jaskier

Jaskier musi oczywiscie wtracic swoje trzy grosze. Namawia mnie, zebym sie nie mieszal w konflikt. Mam do niego przyjsc po rozmowie z Toruviel, zanim podejme ostateczna decyzje. Mam przyjsc do Jaskra po rozmowie z Toruviel, zanim podejme ostateczna decyzje.

Decyzja

Ta elfka jest uparta jak osioł! Rozmowa z nią to strata czasu. Muszę pogadać o tym z Jaskrem i zdecydować co mam robić. Muszę pogadać z Jaskrem i zdecydować co mam robić. lub
Toruviel najwyraźniej się boi. Nie wiem, czy uda mi się pomóc elfom. Muszę pogadać o tym z Jaskrem i zdecydować co mam robić. Muszę pogadać z Jaskrem i zdecydować co mam robić.

Pomoc elfom lub Pomoc zakonowi lub Neutralność

Opcja elfia Powiedziałem Jaskrowi, że zamierzam pomóc elfom przeciw zakonowi. Ma na mnie czekać przy chacie Rybaka. Zamierzam pomóc elfom przeciw zakonowi. (3000 XP) lub
Opcja zakon Powiedziałem Jaskrowi, że zamierzam pomóc zakonowi przeciw elfom. Ma na mnie czekać przy chacie Rybaka. Zamierzam pomóc zakonowi przeciw elfom. (3000 XP) lub
Opcja neutralna Jaskier ma rację, nie zamierzam się mieszać w ten spór. Biorę Alvina i uciekamy do Wyzimy. Umówiłem się z poetą przy chacie Rybaka. Zamierzam nie mieszać się w ten spór. Zabieram sie stad. (3000 XP)

Po walce

Dokonałem wyboru i przypieczętowałem go przelaną krwią. Wszyscy, którzy stanęli na mojej drodze nie żyją. Nie ma już odwrotu. Już po walce. Czas zabrać Jaskra i wynosić się stąd.

Adiutant

Geralt with Dandelion at the Fisher King's boat

Okazuje się, że Rayla nie złamała słowa. Adiutant odebrał jej dowództwo przy pomocy tajnego rozkazu. Załóżmy, że jej wierzę. Muszę teraz płynąć do Wyzimy.

Wyzima

Płyniemy z Jaskrem do Wyzimy. Ciekawe co nas tam czeka... Płyniemy z Jaskrem do Wyzimy. (7000 XP)