Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki
To hasło częściowo lub w całości napisano w języku angielskim. Jeśli możesz, przetłumacz je.
Wskazówki Kalksteina
Quest Items Kalksteins notes.png
Notatki Kalksteina dotyczące Sephirota.
Opis
Typ
Przedmiot fabularny / List
Efekty
Provides clues to the location of the Sephirota
Źródło
Kalkstein
ID
it_quest_229

Dziennik

Głosariusz Notatki Kalksteina

Pochyłym, ostrym pismem Kalkstein zapisał na kawałku pergaminu wskazówki gdzie nakeży szukać sefir.

"Ten przedmiot daje ci wpis do dziennika na temat Sefir:

Oto, co wyczytałem z uwag Kalksteina:

Współczucie - Tipperath: Declan Leuvaarden. Dobrze, że Kalkstein zinterpretował to dla mnie, bo sam w życiu nie skojarzyłbym Leuvaardena ze współczuciem.

Miłosierdzie - Keztath: Vaska, przywódczyni ceglarzy na bagnach. Nie jestem tylko pewien, kto komu ma okazać miłosierdzie i w jakich okolicznościach?

Królestwo - Maal'kad: Kanały pod Wyzimą. Jedno z moich ulubionych miejsc. Kalkstein musi mieć jakiegoś gnoma wśród przodków, skoro udało mu się skojarzyć kanały z tekstem z książki.

Zrozumienie, Siła, Chwała - Veen'ah, Ghe'vrath, 'Oth: Posąg Melitele, jeden jest na bagnach, a drugi w Szpitalu Lebiody. Nie wiem, jaki sens ma modlitwa pozbawiona wiary, ale spróbować nie zaszkodzi.

Fundament - Y'esath: Jaskinia na bagnach. Kolejny dowód na to, że wśród przodków Kalksteina były gnomy. Jaskinia na bagnach i fundament - jakoś mi się nie kojarzy, zobaczymy.

Zwycięstwo - Neh'tza: Strażnik Wieży, no dobra to nie było trudne… Tylko trzeba go pokonać…

Korona - Keth'aar: Przeznaczenie. Tu Kalkstein przeszedł samego siebie. Z jego zapisków wynika, że ostatnią sefirę znajdę przez przypadek, przy okazji, na przykład w pieczonym kurczaku w Misiu Kudłaczu albo siedząc w wychodku. Nie wiadomo. Przeznaczenie samo rzuci ją w me ręce… Następnym razem jak spotkam Kalksteina, zapytam go, czy celowo ukrywa swoje gnomie korzenie w obawie przed prześladowaniem ze strony rasistów..."

Zadania

Lokacje