Złodziejskie nasienie

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
"Złodziejskie nasienie"
People Dryad full.png
Szczegóły
Akt(y)
4
Lokacje
Brzeg
Zleca
Najada
Nagrody
książka lub runa lub zdrowie
+ 8000 PD
Powiązane zadania
żaden
ID
q4012_naiad

Zadanie poboczny

Fazy

Najada

Obiecałem najadzie, że odnajdę naszyjnik, który zabrały jej utopce. W tym celu powinienem przeszukać brzeg, Wyspę Rybitw i rzekę przy wiosce. Jeśli zabiję wystarczająco dużo utopców, pojawi się ich przywódca, topielec Zefir. Muszę zabić utopce na brzegu, Wyspie Rybitw i nad rzeką opodal wioski oraz pokonać ich przywódcę.

Brzeg jeziora lub Wyspa Rybitw lub Zakole rzeki

Brzeg jeziora

Pozbyłem się utopców na brzegu jeziora. Muszę poradzić sobie jeszcze z dwiema grupami i Zefirem. Muszę zabić utopce na Wyspie Rybitw i nad rzeką. lub

Wyspa Rybitw

Pozbyłem się utopców na Wyspie Rybitw. Muszę poradzić sobie jeszcze z dwiema grupami i Zefirem. Muszę zabić utopce na brzegu jeziora i nad rzeką. lub

Zakole rzeki

Pozbyłem się utopców w okolicach wioski. Muszę poradzić sobie jeszcze z dwiema grupami i Zefirem. Muszę zabić utopce na Wyspie Rybitw i na brzegu jeziora.

Brzeg i wyspa lub Brzeg i rzeka lub Rzeka i wyspa

Brzeg i wyspa

Pozbyłem się utopców na brzegu jeziora i na Wyspie Rybitw. Jestem coraz bliżej odzyskania skradzionego naszyjnika. Zostały jeszcze utopce nad rzeką. lub

Brzeg i rzeka

Pozbyłem się utopców na brzegu jeziora i nad rzeką. Jestem coraz bliżej odzyskania skradzionego naszyjnika. Zostały jeszcze utopce na wyspie. lub

Rzeka i wyspa

Pozbyłem się utopców nad rzeką i na Wyspie Rybitw. Jestem coraz bliżej odzyskania skradzionego naszyjnika. Zostały jeszcze utopce nad brzegiem jeziora.

Utopce

Zabiłem wszystkie utopce, jakie udało mi się znaleźć w miejscach kąpieli najady. Topielec Zefir powinien się niedługo pojawić. Muszę go zabić, aby odzyskać naszyjnik. Muszę zabić topielca Zefira, aby odzyskać naszyjnik.

Naszyjnik

Zabiłem topielca, który kiedyś był złodziejem o przezwisku Zefir. Teraz muszę przeszukać ciało - pewnie ma przy sobie naszyjnik. Muszę poszukać naszyjnika przy ciele Zefira. (2000 PD)

Zguba

Mam naszyjnik. Muszę udać się z nim do najady. Mówiła, że będzie czekać na mnie na plaży przy brzegu. Muszę zanieść naszyjnik najadzie.

Nagroda

Najada bardzo ucieszyła się z tego, że znalazłem jej zgubę. Podarowała mi czerwoną wstążkę, która odstrasza utopce. Zgodnie z obietnicą, dostałem również nagrodę. Otrzymałem nagrodę. (6000 PD)