Znak Quen

Jurassic World: Dominion Dominates Fandom Wikis - The Loop

01:25
Quen stone.png
Krąg żywiołu Ziemi pozwala nauczyć się Znaku Quen
Tutorial signs quen.png
Znak Quen w grze


Znak Quen - znak wiedźmiński. W grze powoduje wytworzenie się magicznej bariery ochronnej, która jedynie przy silniejszym uderzeniu może zostać przełamana. Chroni przed innymi zaklęciami. Żywioł Ziemi. Nauczymy się po znalezieniu i dotknięciu odpowiedniego kręgu żywiołów.

Dane z książek Sapkowskiego

Geralt, czując w ustach żelazisty posmak krwi krzyknął zaklęcie, wyrzucają przed siebie dłoń z palcami rozwartymi w Znak Quen. Nietoperz, sycząc, skręcił gwałtownie(...). Bruxa zawyła przeszywająco, modulując głos w makabryczny zaśpiew, wytrzeszczyła na wiedźmina przepełnione nienawiścią oczy i wrzasnęła znowu. Uderzenie fali było tak potężne że przełamało znak.
Ostatnie życzenie, str. 68

Dane z gry Wiedźmin: Gra Wyobraźni

Tw2 sign quen.png
Quen
  • "Ten znak tworzy przed wiedźminem magiczne pole, odpychające przedmioty weń rzucone (kamienie, strzały itp.) Może on powstrzymać nawet mniejsze istoty. Gest wykonuje się obiema dłońmi."

Galeria

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC BY-SA 3.0, o ile nie zaznaczono inaczej.
Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ